*|Jump.Style|*

*|Jump.Style|*


#1 2009-04-26 14:08:40

[S]etu[P]

Użytkownik

8025104
Zarejestrowany: 2009-04-26
Posty: 1
Punktów :   

[S]etu[P]

Siemka
Nick:[s]etu[P]
Wiek:13
Starz w cs:gralem kiedys 1.5 roku, potem mialem przerwe paru miesieeczna i znowu Gram
Twoje Klany:Na 1.6 miałem chyba ze 2 ale na innych gierkach mam:*SFT*, *|HtN|* a na cs2d ze scorpiem :|CS-ProGamer|
Dlaczego my:Często widze waszych członków na HNS,da sie z wami porozumieć,jesteście raczej spoko.
Non Steam.
Nie jestem za dobry w jumpach ale nie jestem tez noobkiem,  moj record wynosi 236, Ale zawsze cos ;P. Wskoczylem też wiele ljotów na różnych mapach bo trenuje na singlu czasem. Jestem do tego aktywny. Umiem też sie porozumieć,pracować w zespole oraz zawsze dać rade lub pomóc.Oczywiście nie jestem aż tak zielony w tematach o 1.6.Umiem nawet dobrze robić strefy, a bhop'a dopiero sie ucze. Na 1.6 non steam gram tylko na serwie Mordowni(ganiany)ponieważ często nie jest pełny i panuje w nim dobra atmosfera.A inne serwy zwykle są full. Chciał bym tez dodać ze chce byc  również w klanie powieważ dolaczyl do niego moj najlepszy kolege scorpio
Pozdrowka
[s]etu[P]


prosze o szybką odpowiedz

Ostatnio edytowany przez [S]etu[P] (2009-04-26 14:18:45)

Offline

 

#2 2009-04-26 14:26:48

Dodonix

Administrator

6004835
Zarejestrowany: 2009-04-25
Posty: 8
Punktów :   

Re: [S]etu[P]

No dobra badz;]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wwe-game.pun.pl www.mag-team.pun.pl www.extremepolishwrestling.pun.pl www.boxserwis.pun.pl www.supastrikas.pun.pl